Mark. Name of Winner. Rank. District
50 | Tanushri chaure | 1st | Ahmdnagar |
50 | Shraddha Anant Deule | 1st | Mumbai |
50 | Bandgar Bharat Chintamani | 1st | Sangli |
50 | Sharvari Bharat Bandgar | 1st | Sangli |
50 | Sadanand Dongare | 1st | Ahmednagar |
50 | PRADEEP SAWANT | 1st | Sindhudurg |
50 | Sarthak Pawar | 1st | Ahmednagar |
50 | Pranav Pandurang Khillare | 1st | Washim |
50 | Ravindra kisan mhaske | 1st | Aurangabad |
50 | Soham Sudhakar Zalte | 1st | Buldana |
50 | Dhanshree Mohan wadmare | 1st | Beed |
50 | Ashwini yuvaraj gore | 1st | Beed |
50 | Samiksha Kailas Khaire | 1st | Ahamadanagar |
50 | Nandini satish kadam | 1st | Osmanabad |
50 | Tejaswini prakash wagh | 1st | Pune |
50 | Kushal Vilas Amrutkar | 1st | Jalgaon |
50 | Kirti Chandrakant Kamble | 1st | Kolhapur |
50 | Kirti Chandrakant Kamble | 1st | Kolhapur |
50 | Sarika deshmukh | 1st | Thane |
50 | Anushka ankush mohite | 1st | Sangli |
50 | Tanvi mahadev garje | 1st | Pune |
50 | Santosh Shamrao Methe | 1st | Sindhudurg |
50 | Gore Sonam Dadasaheb | 1st | Beed |
50 | Gore Karan Dadasaheb | 1st | Beed |
50 | Pallavi sham gaware | 1st | Pune |
50 | Rutuja suresh Pawar | 1st | Parbhani |
50 | Chetan Bhujangrao pande | 1st | Washim |
50 | Piyush Bhujangrao pande | 1st | Washim |
50 | Mengal Mayur Raju | 1st | Ahemadnagar |
50 | Neha Sanjay Kurane | 1st | Sangli |
50 | Aniket Sanjay Kurane | 1st | Sangli |
50 | Anushka shashikant Dhaygude | 1st | Satara |
50 | Youraj bana Padir | 1st | Ahamadnagar |
50 | Surekha bana Padir | 1st | Ahamadnagar |
50 | Bana vishwanath padir | 1st | Ahamadnagar |
50 | Shivam chandrakant Ugalmogale | 1st | Solapur |
50 | Ajay Jagannath Rathod | 1st | Sindhudurg |
50 | Pravin Jagannath Rathod | 1st | Sindhudurg |
50 | Kunal Shanker Rathod | 1st | Sindhudurg |
50 | Ajay Jagannath Rathod | 1st | Sindhudurg |
50 | Pravin Jagannath Rathod | 1st | Sindhudurg |
50 | Anuja Rajesh Samant | 1st | Sindhudurg |
50 | Savita Iranna Jeur | 1st | Sangli |
50 | Sarthak Santosh Wakchaure | 1st | Ahamadnagar |
50 | Payal makarand | 1st | Puna |
50 | Sagar kokare | 1st | Sindhudurgs |
50 | Srushti Musale | 1st | Pune |
50 | RAMKISAN SHRIKISAN ASAWA | 1st | AHMEDNAGAR |
50 | Muzaffar | 1st | Kolhapur |
50 | Anjali satish desai | 1st | Kolhopur |
50 | Shriya Prakash Parulekar | 1st | Sindhudurga |
50 | Apurva santosh kolhal | 1st | Mohol |
50 | Chaure Payal Dattatray | 1st | Ahmednagar |
50 | Utkarsha balu gaikwad | 1st | Washam |
50 | Akanksha balu gaikwad | 1st | Washam |
50 | Samiksha Ashok suse | 1st | Ahamadngar |
50 | Wagh Vaishnavi Ganesh | 1st | Ahmednagar |
50 | Pruthviraj ravindra shinde | 1st | Osmanabad |
50 | Yash Dattatray Chaure | 1st | Ahmednagar |
50 | Bhagat priyanka ram | 1st | Ahmednagar |
50 | Gaurav shivaji beldar | 1st | Ahamadnagar |
50 | Asharani | 1st | Madgayl |
50 | Darshan Raju Shinde | 1st | Ahmednagar |
48 | Tushar Sridharrao talande | 2nd | Yavatmal |
48 | Mustkim Najir Tamboli | 2nd | Solapur |
48 | Sangeeta Nainesh Majithiya | 2nd | Thane |
48 | Vanita Pawar | 2nd | Mumbai |
48 | Harshal bhimaji kandekar | 2nd | Ahamadnagar |
48 | Khushi Atul Attarde | 2nd | Nashik |
48 | Barkade Arpita Sunil | 2nd | Pune |
48 | Arpita Barkade | 2nd | pune |
48 | Shraddha sandip mohite | 2nd | Sangli |
48 | SUSHANT SUDAN RAWOOL | 2nd | Palghar |
48 | Tambe Shahaji Raosaheb | 2nd | Ahmednagar |
48 | Anita Murlidhar katekar | 2nd | Washim |
48 | Kartik Rajendra Patil | 2nd | Jalgaon |
48 | Anjali Shriramji Dagdiya | 2nd | Beed |
48 | Anjali Shriramji Dagdiya | 2nd | Beed |
48 | Shailes Bhikan Sapkale | 2nd | Jalgoan |
48 | Pragati Balaso Gend | 2nd | Solapur |
48 | Asmita Dnyaneshwar Ramteke | 2nd | Jalgaon |
48 | Sunanda Jayram Kamble | 2nd | Washim |
48 | Shailesh Balkrishna Kalsekar | 2nd | Sindhudurg |
48 | Meera Ashok Nitnath | 2nd | Ahmednagar |
48 | Bairagi Priti Dhananjay | 2nd | Nashik |
48 | Soham sandip mohite | 2nd | Sangli |
48 | Shrddha Rajaram Kore | 2nd | Pune |
48 | Sunil Bhalchandra Jayade | 2nd | Ratnagiri |
48 | Supirya sudhir shinde | 2nd | Osmanabad |
48 | Samruddhi ashok shinde | 2nd | Pune |
48 | Shreya Vijay Mane | 2nd | Osmanabad |
48 | Bhagyashri Rajnesh Gupta | 2nd | pune |
48 | Sumitra Datta gaikwad | 2nd | Parbhani |
48 | Gaikwad Sahebrao Dashrath | 2nd | Ahmednagar |
48 | Kirti Chandrakant Kamble | 2nd | Kolhapur |
48 | Vaishnavi Shrikrishna Yadav | 2nd | Pune |
48 | Suvarna Mahavir Thombare | 2nd | Pune |
48 | Tanvi mahadev garje | 2nd | Pune |
48 | Gore Sonam Dadasaheb | 2nd | Beed |
48 | Riddhi raval | 2nd | Pune |
48 | Smt Mangal Mokashi | 2nd | Sangli |
48 | Sanjay Alishrao Kurane | 2nd | Sangli |
48 | Utkarsha balu gaikwadg | 2nd | Washam |
48 | Sneha bhagwat pardeshi | 2nd | Pune |
48 | akanksha balu gaikwad | 2nd | Washim |
48 | Aakanksha saheabarao shinde | 2nd | pune |
48 | Aakanksha sahebarao shinde | 2nd | pune |
48 | Aakanksha sahebrao shinde | 2nd | pune |
48 | Sahil dalvi | 2nd | Sindhudurg |
48 | Sneha zelaji kale | 2nd | Parbhani |
48 | Pratik Dattatray Kumbhar | 2nd | Solapur |
48 | Mayur Ganesh pawar | 2nd | Thane |
48 | Atharv Gorakh Gaikar | 2nd | Nashik |
48 | Prachiti yogesh kulkarni | 2nd | Ahmadnagar |
48 | Yashraj santosh kolhal | 2nd | Mohol |
48 | Gauri Vinod Randhavane | 2nd | Ahamadnagar |
48 | Suse kaveri nandu | 2nd | Nagar |
48 | Akanksha Balu Gaikwad | 2nd | Washim |
48 | Shweta manmath mundake | 2nd | osmanabad |
48 | Aniruddha Shrikant Kumbhar | 2nd | Solapur |
48 | pratiksha santosh kolhe | 2nd | Pune |
48 | Wagh Vaishnavi Ganesh | 2nd | Ahmednagar |
48 | NIKHIL DNYANESHWARAO BADNAK | 2nd | Yavatmal |
48 | Darshan Raju Shinde | 2nd | Ahmednagar |
48 | Shruti pandurang gadakh | 2nd | Ahmdnagar |
48 | Tanushri Shrikant Kanade | 2nd | Ahmednagar |
46 | SHAM SHIVAJI BELDAR | 3rd | Ahmednagar |
46 | Sanket Shankar piche | 3rd | Nanded |
46 | Baban Yadav | 3rd | Ahmednagar |
46 | Sushant Sudan Rawool | 3rd | Palghar |
46 | Kajal dilip Sawne | 3rd | Parabhani |
46 | Dinkar Shripati Patil | 3rd | Sindhudurg |
46 | Adarsh Potanna Arsewar | 3rd | Beed |
46 | MILIND GAJANAN KARPE | 3rd | Sindhudurg |
46 | Akanksha popat ovhal | 3rd | Beed |
46 | Sakshi sadre | 3rd | beed |
46 | Rutuja Raghunath suryawanshi | 3rd | Pune |
46 | Dhanshree Mohan wadmare | 3rd | Beed |
46 | Shravani mohan wadmare | 3rd | Beed |
46 | Samiksha Kailas Khaire | 3rd | Ahamadnagar |
46 | Varad Girish mainkar | 3rd | Sindhudurg |
46 | Gore Ganesh yuvaraj | 3rd | Beed |
46 | SUNIL KUMBHAR | 3rd | Sindhudurg |
46 | Dhanraj Damodhar Rasal | 3rd | Parbhani |
46 | Tanvi mahadev garje | 3rd | Pune |
46 | SUSHANT SUDAN RAWOOL | 3rd | Palghar |
46 | Tejal Bapusaheb Khemnar | 3rd | Ahamdnagar |
46 | Suyash bana Padir | 3rd | Ahamadnagar |
46 | Mahesh bade | 3rd | Beed |
46 | Srushti Musale | 3rd | Pune |
46 | RAMKISAN SHRIKISAN ASAWA | 3rd | AHMEDNAGAR |
46 | Shruti Ramesh bhoge | 3rd | Adhmad again |
46 | Vaishnavi Kashinath Rathod | 3rd | Solapur |
46 | NIKHIL DNYANESHWARAO BADNAK | 3rd | Yavatmal |
46 | Utkarsha balu gaikwad | 3rd | Washam |
46 | Shinde Karttik Arun | 3rd | Ahmednagar |
46 | Tejas mahendra pawade | 3rd | Ahamadnagar |
46 | Diksha Shivaji Kumbhar | 3rd | Kolhapur |
44 | Sanket Shankar piche | 4th | Nanded |
44 | Naik Anil | 4th | Ahmednagar |
44 | Sushant Sudan Rawool | 4th | Palghar |
44 | Vinayak Madhukar Jagtap | 4th | Pune |
44 | ANIL EKNATH BAND | 4th | NASHIK |
44 | Titishka Namdeo Likhe | 4th | Beed |
44 | shrutika nandkumar dighe | 4th | ahmadnagar |
44 | Ravaso Patil | 4th | Sangli |
44 | Shri Mahesh Krishna Chavan | 4th | Sindhudurg |
44 | KalpanaShinde | 4th | Pune |
44 | Sakshi Anand Bhokre | 4th | Akola |
44 | Sonali Kothawade | 4th | Jalgaon |
44 | Sumitra Datta gaikwad | 4th | Parbhani |
44 | SHRAVANI SANJAY BHINGARDIVE | 4th | AHMEDNAGAR |
44 | Siddhi raval | 4th | Pune |
44 | Namrata | 4th | Solapur |
44 | Samruddhi prasad shinde | 4th | pune |
44 | Sunita Chopade | 4th | Solapur |
44 | Srushti Musale | 4th | Pune |
44 | Muzaffar dastgir shekhaji | 4th | Kolhapur |
44 | Shravani Ramash Langore | 4th | Ahamed nager |
42 | Vaishnavi madhav manemod | 5th | Nanded |
42 | Sushant Sudan Rawool | 5th | Palghar |
42 | Avinash ramesh bhil | 5th | Dhule |
42 | Sadanand Dongare | 5th | Ahmednagar |
42 | Shivaji Appasaheb Patare | 5th | Ahmednagar |
42 | Samiksha Kailas Khaire | 5th | Ahamadnagar |
42 | Madhura sunil Hodage | 5th | Pune |
42 | Kushal Vilas Amrutkar | 5th | Jalgaon |
42 | Kirti Chandrakant Kamble | 5th | Kolhapur |
42 | Kirti Chandrakant Kamble | 5th | Kolhapur |
42 | Mohite Abhishek Babasaheb | 5th | Ahmednagar |
42 | Gaurang Bharat Patil | 5th | Satara |
42 | Asmita Bapusaheb Khemnar | 5th | Ahamdnagar |
42 | Sakshi Sanjay dhamune | 5th | Beed |
42 | OMKAR PAPENDRA KAGALE | 5th | KOLHAPUR |
42 | OMKAR PAPENDRA KAGALE | 5th | KOLHAPUR |
42 | Pratik Ramesh Patole | 5th | Ahamadnagar |
42 | Sakshi Subhash Ugale | 5th | Nashik |
42 | Misba Hakimkhan pathan | 5th | Sangli |
42 | Muzaffar dastgir shekhaji | 5th | Kolhapur |
40 | Sanket Shankar piche | -- / 0 | Nanded |
40 | Sanket Shankar piche | -- / 0 | Nanded |
40 | Swapnaraj Somnath Patil | -- / 0 | Solapur |
40 | SHANKAR RAMCHANDRA RATHOD | -- / 0 | YAVATMAL |
40 | Devansh nathrao aade | -- / 0 | Latur |
40 | CHHAYA ANIL MISAL | -- / 0 | Mumbai Suburban |
40 | Sunil Bhalchandra Jayade | -- / 0 | Ratnagiri |
40 | Dilip Baburao Tingare | -- / 0 | Solapur |
40 | Mangesh Kambli | -- / 0 | Sindhudurg |
40 | Pallavi Madhukar Gophane | -- / 0 | Thane |
40 | Sarvankash Satish Chavan | -- / 0 | Sindhudurg |
40 | Ajay Jagannath Rathod | -- / 0 | Sindhudurg |
40 | Anil Joshi | -- / 0 | Ahemadnagar |
40 | Fulari Bhushan Ganesh | -- / 0 | Dhule |
40 | Trisha Dattatray Jadhav | -- / 0 | Ahamadnagar |
40 | Darshan Raju Shinde | -- / 0 | Ahmednagar |
1 Comments
सर मला सर्टिफिकेट नाही मिळाले
ReplyDelete